Hakkımızda

Tandem Yayıncılık A.Ş. okul öncesinden üniversite hazırlık kitaplarına kadar bir çok kitaplar çıkarmaktadır.

2018 – 2019 eğitim-öğretim yılında ders kitaplarında yapılan müfredat değişikliklerini de kitaplarına uyarlamış bulunmaktadır. Yeni sınav sistemine uygun pek çok soru bankası, kaynak kitap ve deneme sınavları bulunmaktadır.

Tandem Yayıncılık Türkiye’de çocuklarımızın okuduğunu anlama konusunda gelişimine katkı sağlamak amacı ile çocuk kitaplarında bununla ilgili sınav ölçme değerlendirme yaparak bir ilki gerçekleştirmiştir.

Tandem Yayınları yenilikçi ve milli eğitim yayın ilkerine bağlı kalarak güncel eserler üretmek için çalışmalarına titizlikle devam edecektir.

Yarınlarımızın geleceği olan çocuklarımızı eğitim alanında geliştirmek ve kültürlü, özgüveni olan bireyler yetiştirmek için Tandem Yayınları olarak ders kitapları ve yardımcı ders kitapları üreterek bu alana katkı sağlamaktayız.

Tandem Yayınları ders kitapları ve yardımcı ders kitaplarının yanı sıra çocuk edebiyatı alanında bir çok yayın çıkarmıştır.

En seçkin çocuk klasiklerinin yanı sıra özgün Türk yazarlarının eserlerini de sergilemektedir. Türk Öykü ve Masallarının gelecek kuşaklara kültürümüzün aktarılmasına da katkı sağlamaktadır.

Yeni nesil yayıncılık politikasıyla Milli eğitim müfredatına bağlı kalarak güncel eğitim programlarını takip ederek eğitim alanında da yeni kitaplar çıkarmaktadır.

Online Sipariş

Ürünlerimizi www.kitapbende.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

Akıllı Tahta

Tüm kitaplarımız akıllı tahtaya uyumludur.

İletişim

Halkalı Merkez Mah. Fatih Cad. No:71 Küçükçekmece / İSTANBUL
Tel: (212) 696 99 99
Website: https://www.tandemyayinlari.com
Email: info@tandemyayinlari.com